15 Mayıs 2013 Çarşamba

Baymak Klima Servisi Ankara

Baymak Klima Servisi Ankara

Isınma hemen herkesin temel ihtiyaçlarından birisidir. Dünya’nın her yerinde değişmeyen bu gerçek, sektörel anlamda gelişmiş ve birçok yeni ısınma yöntemi gündeme gelmiştir. Birçok ısınma yönteminin yanında büyük şehirlerde en yaygın olarak kullanılan kombilerdir. Kombiler teknolojinin gelişmesiyle birlikte kendini geliştiren doğalgaz ile çalışan cihazlardır. Bu cihazlar üretildiği ilk günden beri apartman dairelerinde ve iş yerlerinde ısınma için genel çözüm ilan edilmiş ve hem yakıt tasarrufu hem de kolay yoldan ısınma için ısrarla tavsiye edilmiştir.
Kombiler, bakımları ve tamirleriyle de önem taşımaktadır. Kombilerin alış gününden itibaren bir süre sonra yetkili servisler tarafından bakım yapılması gerekmektedir. İlerleyen zamanlarda da 6 aylık periyodlarla bu bakımların yinelenmesi sağlığımız açısından önemlidir. Yakılan yakıtın yanmaması ve hava filtresinin kirlenmesi, kombilerimize ve bizlerin can sağlığına büyük zarar verecektir. Bu gibi durumların önüne geçmek için kombiler kullanılsa da kullanılmasa da bu bakımlar yapılmalıdır.
Baymak Klima Servisi Ankara, uzman teknik kadrosu ve orijinal yedek parçalarıyla sizlere hizmet sunarken, en hızlı ve kaliteli hizmeti de yanlarında getirmektedir. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, birçok markanın yetkili servisi konumundadır.
Gerek satış öncesi gerekse satış sonrası sunulan hizmetle karşımıza çıkan firma, cihazların taşınması montajı, yerinde bakımı, yerinde tamiri ve onarımını sizlere cüzi fiyatlarla sağlamaktadır. Evlerinize kadar özel araçlarıyla gelen firma yetkilileri, evlerinizde ki çalışma süreleri boyunca kesinlikle sizlere saygılı ve seviyeli yaklaşacak, evlerinizde ki titizliği kendi evlerinde olduğu gibi koruyacaktır. Yukarıda da dediğimiz gibi Baymak Klima Servisi Ankara, prensiplerine sadık ve seviyeli çalışmayı ilke edinmiştir.
Firmada çalışan tüm elemanlar uzman ekipler tarafından eğitimlere tabi tutulmuş ve cihaz hakkında gerekli tüm bilgilere sahip kişilerdir. Ankara’nın her köşesinde hizmet verebilen firma, bir telefon kadar uzağınızda sizleri beklemektedir.

0 yorum:

Yorum Gönder